על ג'וגינג ופודקסיטים

אני יוצא לסיבוב מסביב לשכונה כמעט כל יום. בערך 4 – 5 ק"מ, 45 – 60 דקות. אם לא יורד גשם, או הגעתי הביתה מת אחרי 11 בערב, תוכלו לראות אותי עושה את הסיבוב שלי בשכונה. זה מאמץ שמשתלם – אני היום 30 ק"ג פחות מכאשר התחלתי, ולפעמים, אפילו בדרך כלל, הוא מאוד כיף, אבל בהחלט לא תמיד.

אחד הדברים הקשים בלשמר את ההרגל החיובי הזה כחלק מאורח החיים השלי היא העובדה שלעשות את הסיבוב הזה (ואני עושה את אותו מסלול כל יום, ככה הכי נוח לי) זה משעמם רצח, במיוחד בשכונה שבה אני גר.

לפעמים אני שומע מוזיקה ואז אני מקפיד לשמוע מוזיקה קצבית שתכניס קצת עזוז בתוכס שלי אבל לפעמים ממש אין לי חשק למוזיקה, במיוחד מאחר שאני נוטה להשתעמם מהר מ- playlists.

כתחליף, אני לוקח איתי לסיבוב פודקסט מעניין. בדרך כלל אני מספיק לשמוע חצי פודקסט בכל סיבוב. יש לי קליינט קטן ולא רע בכלל לטלפון האנדרואיד שלי (DogCatcher) שמוריד אוטומטית את הפודקסט לטלפון לפי רשימה ואני פשוט בוחר מהפרקים החדשים. זה קצת כמו לקחת כמה חברים לסיבוב יחד איתי שאני יכול להשתיק מתי שאני רוצה…

כרגע אני שומע באופן קבוע שני פודקסטים: StackOverflow של גו'אל ספולסקי וג'פ אטווד ו- This Week In Tech של ליאו לפורט ואורחים מגוונים ואני ממליץ עליהם למי שאוהב טכנולוגיה.

למישהו יש המלצות לעוד פודקסטים טובים? רצוי ישראליים אם אפשר?

גלעד

 

Leave a Comment

Filed under כללי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.