על עסקים ובילויים‬

אז הנה אני יושב כאן, בכנס Embedded System Design ומחכה בסבלנות לתורה של ההרצאה שלי. ההרצאות לפני מתחלקות לשלוש קבוצות: אלו שכבר שמעתי, אלו בנושא שאינו מעניין אותי (בעיקר מערכות תוכנה קנייניות) ואלו שגם שמעתי וגם לא מעניינות אותי. אז עניתי על דוא"ל והחזרתי טלפונים. ונשאר לי עוד 45 דקות והתחלתי לתהות מה לעשות עכשיו כשלפתע נזכרתי – יש לי… נו, איך קוראים לדבר הזה? אה, כן. בלוג. בלוג שמזמן לא כתבתי בו. אז הנה הזדמנות.

כמובן שמיד כשכתבתי את הפסקה הקודמת צצו בראשי שלוש או ארבע דברים אחרים שאני צריך ויכול לעשות עכשיו במקום לתו בבלוג אבל "התחלתי ולכן אסיים" (ואם אתם לא זוכרים מאיפה הציטוט אתם צעירים מדי או שאני זקן מדי).

מאז פוסט האחרון, אי שם בחודש מאי, שבו הבעתי את התסכול שלי מהזמנים הכלכליים הקלוקלים (ורק תנסו לקרוא את המשפט הזה בקול רם) ומיד נחת עלי מבול כזה של עבודה שלא ראיתי כבר הרבה זמן. בעצם, אף פעם לא.

אז עכשיו אני עסוק מאוד ומרוצה, חוץ מזה שאין לי זמן לכתוב בלוג. ככה זה, כמו שאומר פתגם דרוזי עתיק – אלוהים נותן אגוזים לאנשים בלי שיניים או משהו כזה.

אז כרגע אני מנהל שלושה פרוייקטים פעילים במקביל, לא כולל תמיכה שוטפת והדרכות. אחד מהפרוייקטים מערב 3 חברות ומתפרש על 5 אתרים בשלוש יבשות. השני צנוע ומסתפק בשתי חברות בשתי יבשות. כל מני אנשים מכל העולם מדבגים אצלנו כל מיני לוחות חומרה מרחוק דרך VPN ועושים שיחות ועידה בזמנים משונים (ידעתם שבהודו נמצא איזור הזמנים היחיד שהוא בהפרש של שעה לא שלמה מגריניץ? מגניב תודו).

במישור האישי אני ממשיך פחות או יותר עם תוכנית ההתחדשות האישית שלי. ירדתי 35 ק"ג מהתחלת התוכנית ואני עושה לפחות שעה של התעמלות (הליכה מהירה) כל יום. אני לובש בגדים שלא עלו עלי מאז החתונה ומאוד מרוצה. איזה כיף לי.

התוכנית המקורית של הקיץ הזה היתה להשתתף ב- Linux Symposium שקורה השנה (עוד שבוע!) במונטריאול בקנדה. אפילו קיבלו השנה שני מצגות שונות שלי (נייר עבודה והדרכה). למרבה הצער בסופו של הדבר ההופעה בכנס לא הסתייעה בגלל העלות הכלכלית ולמרות שאנשני הסימפוזיום הנדיבים הציעו להשתתף בהוצאות הטיסה שלי.

לעומת זאת, התקבלה הצעת הרצאה שלי בכנס מערכות לינוקס משובצות מחשב בגרנובל בצרפת באוקטובר. העלות שפויה יותר וגרנובל היא עיירת נופש ציורית ליד האלפים בצרפת. וחוץ מזה באוגוסט אנחנו נוסעים לנופש השנתי שלנו באילת עם הרבה חברים עם משפחות.

בקיצור, קיץ נהדר. מקווה שטוב לכם כמוני 

גלעד

 

Leave a Comment

Filed under כללי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.